Umístění webu na server - Pes a jiné na netu a videu

Přejít na obsah
Webové stránky


DOMÉNY A JEJICH WEBHOSTING
Hosting domen II. řádu
Doporučíme Vám nejvhodnější hosting pro Vaší konkrétní prezentaci.
Spolupracujeme s hostingovými společnostmi NETHOST s.r.o. a SAVANA CZ, u kterých využíváme tzv. multihosting. Toto rešení umožňuje nabízet speciální hostingové balíčky pro naše zákazníky, které jsou pro velmi malé prezentace za cenu běžně nedostupné.

Provedeme registraci vybrané a volné domény na jméno zákazníka. Výhodou je, že konečný zákazník nemusí hlídat kdy vyprší předplatné na jeho doménu. Jednou ročně zasíláme každému zákazníkovi fakturu na další roční období za doménu, včetně platby za hosting domény.  

Ceny za registraci domén přejímáme z výše uvedených společností. Pro prezentace vytvořené ve WordPressu (redakční systém) doporučujeme hostování u SAVANA CZ, kde je sice registrace domény o něco dražší než u NETHOST s.r.o., ale jejich serverové řešení více vyhovuje požadavkům tohoto systému a provozu různých blogů.

Ceny hostingů jsou dle osobní dohody podle velikosti prezentace, aby konečný zákazník neplatil zbytečně prostor na serveru, který pak nikdy nevyužije.

Domény III. řádu na PES-NET.CZ
Registrace domén III. řádu (www.pes-net.cz/vášnázev), tento hosting je vhodný pro námi nabízené jednoduché prezentace
Cena této domény je 50,- Kč bez DPH za 1 rok registrace a je v této ceně pro Vaší prezentaci u nás vyčleněn prostor 15MB.
Tento hosting má v ceně také zahrnutu technickou podporu a Vaše data jsou také pravidelně zálohována.

Také je možné hostování na FREE webech, jako je např.: VOLNY.CZ, CBOX.CZ, ..., kde je velikost prostoru většinou jen 10MB nebo Vám na Vaše stránky poskytovatel free hostingu umístí svuj reklamní baner. Název domény je pak např.: www.volny.cz/vášnázev, www.cbox.cz/vášnázev, ... Tyto služby jsou pak sice zdarma, ale bez technické podpory a pravidelného zálohování, free weby také většinou nepodporují PHP skripty a je nutné každé 3 měsíce obnovovat data, jinak je Vaše doména i s daty automaticky zrušena bez oznámení.


Hana Vaněčková
Kroučová 38
270 54 Řevničov
IČ: 48091073
DIČ: CZ6452141740
tel.: 724 223 039
IČ: 48091073
DIČ:CZ6452141740
Hana Vaněčková © 2017
Návrat na obsah