Poskytování fotoslužeb - Pes a jiné na netu a videu

Přejít na obsah
Video - foto


FOTOSLUŽBY
Fotografování mazlíčků
Možná si myslíte, že nejjednodušší je, když si svého miláčka vyfotografujete sami. A máte do jisté míry pravdu. Ale jak to udělat? Váš pes nebo kočka, nebo jiné Vaše zvířátko se najednou moc zajímá o tu divnou věc, kterou držíte v ruce. Pomocníci z kruhu rodiny nebo přátel jsou buď někde úplně jinde, nebo se do této adrenalinové zábavy s Vámi už nechtějí pouštět. Takže pokud nechcete skončit u selfie, musíte se obrátit na profesionály. Chcete-li víc, než jen trvalou připomínku milého tvora, platí to dvojnásob. Už dlouho chováme a vystavujeme psy, proto o jejich focení už něco vím. Jako chovatelé nembo majitelé jste už asi poznali, jak nemilosrdné odsudky mohou na základě špatné fotografie hezkého zvířete vzniknout. Neznám samozřejmě dokonale každé plemeno, ale umím "číst" standardy a nechám si od Vás poradit, co je předností Vašeho zvířete a co na fotce ukazovat nemusíme. Mám trpělivost, přesto velmi pomůže, když Váš miláček ovládá základní povely a umí zůstat v potřebné pozici aniž byste ho drželi.
Samozřejmě fotografuji i kočky, koně a další zvířátka. Cena focení je individální a odvíjí se od času, který tím strávíme, spíš než od množství snímků, které pořídím. Sladění Vaší představy a mých možností je otázka dohody.Ostatní fotografování
Vyfotografuji pro Vás vaše životní události, jako jsou svatby nebo jubilea, pohodové chvíle při vašich aktivitách ve volném čase, například kultuře nebo sportu.
Pro Vaši firmu nafotím ples nebo teambuilding, otevírání nového závodu. Nebo můžeme udělat třeba Váš portrét v prostředí, které je Vám milé, fantazii se meze nekladou a opět, vše je o dohodě.Moje fotky si můžete prohlédnout na internetu; zachytil jsem většinu fotografií naších psů na www.sakal.cz a volnou tvorbu vystavuji na 500px.com/mvanecek_sw.


Hana Vaněčková
Kroučová 38
270 54 Řevničov
IČ: 48091073
DIČ: CZ6452141740
tel.: 724 223 039
IČ: 48091073
DIČ:CZ6452141740
Hana Vaněčková © 2017
Návrat na obsah