Natáčení videa - Pes a jiné na netu a videu

Přejít na obsah
Video - foto


VIDEOREPORTÁŽE
Veškeré ceny videoprezentací se odvijí od délky natočeného záznamu, proto je velmi důležité, aby si každý zadavatel dopředu sjednal osobní schůzku, kde se vše v klidu projedná a dostane orientační cenu. Následně obdrží e-mailem závaznou objednávku o vykonání díla, kde bude cena již přesně rozkalkulována. Tuto smlouvu, pokud bude zadavateli vyhovovat, podepíše a odešle zpět na uvedenou adresu. Objednávka obsahuje i náležitosti jako dodací lhůtu, možnost odstoupení od smlouvy a reklamační podmínky. Uvedená cena v objednávce je pak závazná pro obě strany a bude při natáčení dodržena. Není problém pak na místě popřípadě zvýšit, či snížit požadavky. Vždy máme s sebou tzv. "Dodatek k objednávce", kde buď navýšíte nbo snížíte rozsah objednaných prací. Sjednaná cena zahrnuje i střih videoreportáže. Hotové sestřihy videoreportáží dodáváme na DVD v krabičce s obalem, počet kusů je na zadavateli.  Je možné též použít DVD s keramicko-kovovou vrstvou, která zaručuje čitelnost DVD až 160 let, vhodné pro archivaci příštím generacím. Možnost natáčení na dvě až tři kamery v kvalitě HD.


Videoprezentace psů a chovatelských stanic
Natočíme Vaše čtyřnohé kamarády, video proložíme fotografiemi, doplníme titulky o rodičích a získaných titulech. Tyto prezentace jsou možné i ve zkrácené podobě pro Facebook nebo pro vložení do webových stránek, které tak výrazně oživnou. Pro majitele chovných psů jsou v současné době takřka nezbytností, aby mohli své velké, či malé, přátele nabízet ke krytí.
Na tyto videoprezentace nabízíme 10% slevu z celkové ceny.


Videoreportáže z výstav psů
Na základě dohody s chovatelskými kluby natočíme celou Klubovou či Speciální výstavu. Vzhledem k tomu, že jsme dlouholetými chovateli a vystavovateli psů, dobře víme, co je na takových výstavach důležité zaznamenat.


Svatební video
Na základě dohody s Vámi strávíme buď celý den, nebo pouze jeho část, např. svatební přípravy a obřad, obřad a focení atd.
Výsledné video dostanete na DVD s obalem vytvořeném z Vašich svatebních fotografií.


Koncerty
Natáčení koncertů v sálech. Spolupracujeme se zvukaři, takže do videí vkládáme plný a čistý zvuk.

Plesy
Máme zkušenosti i s natáčením maturitních plesů, kde se využívá jedna kamera v pohybu v sále a 1-2 kamery na stativech v různých místech, tak aby pokryly celý sál.


Kulturní a společenské akce
Různé akce odehrávající se ve venkovním prostředí, od malých soukromých událostí, malých či větších festivalů až po události pořádané městy: výroční oslavy a průvody, odhalování pomníků, otevření významných prostor a další.


Pro Vaši firmu
natočíme ples nebo teambuilding, otevírání nového závodu. Detaily či celky výrobních postupů.


Rodinné upomínkové události
Křtiny, narozeninové oslavy, stříbrné svatby... To vše slouží pro upomínku nejen hlavních aktérů, ale pro zachycení setkání celé rodiny, které je neopakovatelné.
_____________________________________

Orientační cena videoreportáží a zpracování:
natáčení bez střihu za jednu hodinu je cca 1000Kč
natáčení bez střihu za tři hodiny je cca 1800Kč
každá další započatá hodina nad výše uvedené je cca 300Kč
při celodenním natáčení cena dohodou
sestřih hodinového materiálu je cca 1000Kč
sestřih tříhodinového materiálu je cca 1800Kč
každá další hodinanad výše uvedeném je cca 400Kč
výroba 1 DVD 500Kč, každá další kopie 100Kč
výroba 1 VHS kazeta 300Kč, každá další 200Kč
Tyto ceny jsou pouze orientační, záleží na konkrétních požadavcích zadavatele, ale dle dlouhodobé praxe se jedná o maximální ceny
_____________________________________

Výsledné sestřihané DVD dodáváme v originálních přebalech jako například tento záznam z koncertu hudební skupiny a oslavy narozenin:
Hana Vaněčková
Kroučová 38
270 54 Řevničov
IČ: 48091073
DIČ: CZ6452141740
tel.: 724 223 039
IČ: 48091073
DIČ:CZ6452141740
Hana Vaněčková © 2017
Návrat na obsah